שאלות נפוצות

כללי

מה זה 10Wave?

10 Wave זה רעיון, רשת מודיעין עסקי, מערכת טכנולוגית וקהילה הבנויה סביב משנה שכל אחד יכול ליהנות מההזדמנויות שיש לנדל"ן להציע. בעזרת שיטת השיווק "שיווק בשרשראות", ומודל "הגל" להכנסות , נהנים חברי קהילת 10 Wave, בכללם סוכני הנדל"ן המקצועיים שלנו, מרווחים שמקורם בעמלות תווך (עמלות שהיו נכנסות לכיסם של סוכנויות הנדל"ן הסטנדרטיות) בגין עסקאות שאותם חברים הביאו ישירות ל-10 Wave או עבור עסקאות שמקורן בגולשי נדל"ן אחרים שצורפו ל-10 Wave על ידי חברים אלו.

מיהו גולש נדל"ן 10Wave?

גולש נדל"ן 10 Wave הוא כל אחד או אחת שהצטרף ל-10 Wave ושם לעצמו למטרה להרוויח תוספת הכנסה מנדל"ן, עבורו או עבור משפחתו. גולש נדל"ן יכול להשיג הכנסה זו באופן אקטיבי או פסיבי, באמצעות 10 Wave.

למה כדאי לי להצטרף ל 10Wave?

תשובה פשוטה – על מנת להרוויח כסף מעסקאות נדל"ן, כולל הכנסה פסיבית.

שוק הנדל"ן מגלגל מיליארדי דולרים כל שנה בישראל לבד, וטריליוני דולרים ברחבי העולם, אך נדמה כי שווקים אלו אינם נגישים לרובנו.

10 Wave משנה את המצב, ומאפשרת לכולנו, אנשים העובדים למחייתם, כמוכם וכמונו, לקצור רווחים מהפוטנציאל הטמון בנדל"ן, ללא צורך בידע נרחב בנושא וללא צורך להקדיש זמן רב למטרה זו. עם מעט מאמץ, אנו מאפשרים לחברי הקהילה, לגולשי הנדל"ן של 10 Wave, ליצור הכנסה נוספת ומחזורית, ובכך לסייע להם להבטיח את עתידם הכלכלי לטווח הארוך.

מי יכול להצטרף ל- 10Wave?

כל אחד יכול להצטרף ל 10 Wave ולהיות גולש נדל"ן. גולשי נדל"ן, נהנים מהאפשרות להתחלק בעמלות תיווך בגין עסקאות שהם או חברים בשרשראות שלהם מביאים ל-10 Wave. לחץ כאן להצטרפות.

למידע אודות הצטרפות כסוכן מתווך נדל"ן, לחץ כאן.

מה זה שיווק בשרשראות?

יווק בשרשראות, אחד מאבני הבניין של פלטפורמת 10 Wave, היא שיטת שיווק המוגנת בפטנט שהומצאה על ידי אחד מהמייסדים שלנו, מר חיים מרקוביץ. בשיווק השרשראות, כפי שהיא מיושמת ב 10 Wave, חברי הקהילה יוצרים "שרשראות" על ידי גיוס אחרים לרשת, כאשר שרשרת של חברי 10 Wave מתאפיינת בכך שכל אחד גייס את החבר הבא בשרשרת. שיווק בשרשראות מתבסס על תגמול הוגן לכל חבר בשרשרת על ידי חלוקה מושכלת של הכנסות מעמלות תווך (שנובעות מסגירה מוצלחת של עסקת נדל"ן ב-10 Wave) בין כל אלו שהיו מעורבים בעסקה באופן ישיר או עקיף.

קרא עוד על שיווק בשרשראות

מהם "גלי" הכנסות?

10 Wave, "גלים" מתייחסים לאופן בו אנו מחלקים הכנסות מעמלות תווך (שנובעות מסגירה מוצלחת של עסקת נדל"ן באמצעות סוכן נדל"ן של 10 Wave) בין חברים זכאיים, לאחר שגולשי הנדל"ן הקרובים ביותר לעסקה (מאתר העסקה, מי שהביא אותו ומי שהביא את זה האחרון) קיבלו את חלקם.

כל גולש נדל"ן, החל בגולש שאיתר את העסקה וכל ה"חוליות" בשרשרת הרלוונטית עד ל-10 Wave עצמה, שזכאי לקבל חלק מההכנסות של "גל" (ראה בהמשך), יקבל חלק שווה מתוך יתרת עמלות התווך שלא שולמו (18% מסך העמלות).

לחץ כאן למידע נוסף אודות גלי הכנסות.

אינני בקיא בשוק הנדל"ן. כחבר/ה ב-10Wave, האם אוכל להרוויח?

כרה עמוקה של רזי שוק הנדל"ן, זו הסיבה שלסוכני הנדל"ן שלנו תפקיד כה חשוב בקהילת 10 Wave. הם יודעים להעניק שירות מקצועי הכולל הערכת שווי נכס, להתאים ללקוח דירה המתאימה לו, טכניקות מו"מ וכמובן, להגיע לעסקה שתהיה מקובלת ומועילה למוכרים ולקונים.

התפקיד שלכם, של גולשי הנדל"ן, הוא לאתר עסקאות ולצרף עוד חברים ל-10 Wave.
חשבו על הפוטנציאל, קרוב לוודאי שנחשפתם לפחות ל-3 עסקאות נדל"ן בשנה האחרונה – אולי קרוב משפחה שמכר את ביתו, או זוג חברים המצפים לילד נוסף ומחפשים דירה גדולה יותר. אם תפנו אותם ל-10 Wave ללווי העסקה, אחד מהסוכנים שלנו ייצור איתם קשר, ואתם תוכלו ליהנות מנתח מעמלת התיווך.

מה אתם עושים לשכנע אותי ששווה להצטרף לרשת 10Wave?

למרות שלהצטרף ל-10 Wave יכול ליצור רושם של מסע אל הלא מוכר, האמת רחוקה מזה שנות אור. עבור רבים מאתנו, הנדל"ן נראה מחוץ להישג ידינו, אך אחד היסודות עליו נבנתה 10 Wave הוא להפוך את הנדל"ן לנחלת הכלל. חברי 10 Wave אחרים, שנהנים מכך שהקהילה גדלה, עוזרים לחברים חדשים להתמצאות בעולם החדש והמתגמל של גולשי הנדל"ן. אנו עושים כל שביכולתנו לסייע לכם לצרף חברים חדשים ולהגדיל את פוטנציאל ההכנסות שלכם.

מתי אתחיל להרוויח?

זה תלוי רק בכם! אם תירשמו, תשלמו עבור חברות ב-10 Wave , וביום שלמחרת תפנו ל-10 Wave עסקה, אז במידה והיא תיסגר בהצלחה, אתם תקבלו חלק מהעמלה (הזמן שלוקח לסגור עסקה איננו מוגדר מראש, אך הסוכנים המנוסים שלנו בקיאים מאוד בסגירת עסקאות במהירות וביעילות).

מספר פעולות שתוכלו לבצע על מנת לזרז את הכנסתכם הראשונה ולהגדיל את פוטנציאל הרווח שלכם:
1. הפניית עסקאות ל-10 Wave וסיוע בסגירתן (במידת האפשר). פעולות אלו יקנו לכם חלק מעמלות התווך וזכאות לגלים של רווחים.
2. צרפו חברים חדשים, תרחיבו את השרשראות שלכם ותגדילו בכך את הסיכוי לקבלת גלי רווח נוספים.
3. עודדו חברים שצירפתם ל-10 Wave לצרף חברים בעצמם, מאותן סיבות הכתובות בסעיף 2.

אני מתלבט האם בכלל להיכנס לעניין. מה אם לא אהיה גולש נדל"ן מוצלח?

למען האמת, אין ממש תרחיש בו תוכל להיכשל, במיוחד אם תגייס חברים אחרים ל-10 Wave. גם אם לא תביא בעצמך עסקה ל-10 Wave, קרוב לוודאי שמישהו מתוך השרשראות שלך יביא עסקה שתיסגר, דבר שיקנה לך זכאות להכנסות מגלים. בנוסף, לכל שאלה, בירור, עזרה והכוונה, אנו זמינים בטלפון
08-6644433 וגם בדוא"ל info.10Wave@gmail.com. אנו נעניק לך הסבר מפורט ואף נשלח מצגות הסבר על ה-10 Wave על מנת לעזור לך להפוך לגולש נדל"ן מוצלח.
במקרה המאוד לא סביר שלא תרוויח באופן ישיר או מגלי הכנסה, במשך שנת המנוי הראשונה שלך, תקבל מאתנו שנת חברות נוספת ללא תוספת תשלום, כך שהסיכון השנתי המקסימלי שתהיה חשוף בפניו הוא חצי מדמי החברות השנתיים.

האם 10Wave היא סוכנות נדל"ן?

10 Wave מקבלת עמלות תווך עבור שירות שהיא מעניקה לקונים ומוכרים של נכסי נדל"ן למצוא צד שני מתאים לעסקאות שלהם ובסגירת עסקאות אלו. בכך, 10 Wave אכן מתפקדת כסוכנות נדל"ן, אך כאן נגמר הדמיון לסוכנויות המסורתיות שאתם מכירים.

תיאור מתאים יותר ל-10 Wave הוא "קהילת נדל"ן", כאשר ההבדלים העיקריים ביננו לבין האחים המיושנים שלנו כוללים:
10 Wave עובדת יד ביד עם חבריה וסוכניה לסגור עסקאות לטובת כולם. 10 Wave היא החברה היחידה שמאפשרת לאנשים "מן המניין" להרוויח תוספת הכנסה, לרוב פסיבית, משוק הנדל"ן.
– אנחנו לא שומרים לעצמינו 60% מעמלות התווך, כפי שעושות רוב סוכנויות הנדל"ן. נהפוך הוא. אנו משתמשים ברוב הכספים הנ"ל להמריץ את כלל חברי הקהילה להביא עוד עסקאות לרשת 10 Wave ולגייס עוד חברים לשורותינו.
– אנו מתגמלים את סוכני 10 Wave בחלק גדול יותר מעמלות התווך מאשר היו מקבלים בסוכנות מסורתית, ומודל התגמול שלנו מונע תחרות אגרסיבית מידי בין הסוכנים שהביא לססטוס הרעוע של המתווך בישראל.

הן היתרונות של 10Wave ביחס לסוכנויות נדל"ן מסורתיות?

בניגוד מוחלט לסוכנויות נדל"ן מסורתיות, המודל של 10 Wave מטיב עם כל בעלי העניין, כולל "מאתרי העסקאות", אתם וגולשי נדל"ן אחרים, שבד"כ נשארים לחלוטין מחוץ למעגל המרוויחים.

יתרונות אלו כוללים:

יתרונות עבור גולשי נדל"ן "מן מהמניין":
– פותח את הדלת בפני האפשרות לקבל חלק מעמלות התווך שמתקבלות בעת סגירת עסקת נדל"ן.
– הזדמנות להרוויח מהכנסות אקטיביות ופאסיביות.
– קל לקחת חלק – על ידי זיהוי עסקאות נדל"ן פוטנציאליות וצירוף חברים נוספים ל-10 Wave.
– אין עמלות או תנאים מוסתרים – 10 Wave עובדת בשקיפות מלאה, כך שחבריה מרגישים בנוח בידיעה כי לא נעשה שום מהלך "מאחורי גבם" ושאין מנסים להסתיר מהם דבר.

הצדדים לעסקאות נדל"ן – קונים ומוכרים:
– כל עסקה מנוהלת על ידי סוכן נדל"ן מנוסה, מקצועי, ומוסמך, שמכיר היטב את השוק בו מתרחשת העסקה.
– כל סוכני הנדל"ן של 10 Wave מבוקרים על ידי צוות 10 Wave ומחוייבים למקצועיות ואמינות כלפי קונה או מוכר לו הם מעניקים שירות.
– סוכני נדל"ן של 10 Wave מלווים את שני הצדדים לעסקה בכל צעד וצעד, עד לסגירתה ואף לאחר מכן.

• מה תפקידם של סוכני נדל"ן במודל 10 Wave?
סוכני נדל"ן מהווים חלק בלתי נפרד מקהילת 10 Wave, ומציעים לקונים, מוכרים ולקהילה כולה את השירותים הטובים ביותר שניתן למצוא בשוק, ובכללם:
– הכוונה מקצועית וייעוץ לקונים ומוכרים של נכסי נדל"ן.
– לוודא שלקוחות 10 Wave משיגים את העסקה הטובה ביותר עבורם.
– סוכני הנדל"ן של 10 Wave בקיאים במיוחד בשיווק נכסי נדל"ן, בירור צרכי לקוחות, ניהול משא ומתן, סיוע במשכנתאות, מיסוי והיטלים, תכניות בניה מקומיות וארציות.

בסה"כ, ערכם של השירותים הניתנים על ידי סוכני 10 Wave גדול בהרבה משווי העמלות המתקבלות מלקוחות שקונים ומוכרים את נכסיהם דרך רשת 10 Wave. כמובן, שעמלות אלו הן הבסיס למודל של 10 Wave, ומחולקות בצורה הוגנת בין גולשי הנדל"ן שלנו.

ה תפקידם של סוכני נדל"ן במודל 10Wave?

סוכני נדל"ן מהווים חלק בלתי נפרד מקהילת 10 Wave, ומציעים לקונים, מוכרים ולקהילה כולה את השירותים הטובים ביותר שניתן למצוא בשוק, ובכללם:
– הכוונה מקצועית וייעוץ לקונים ומוכרים של נכסי נדל"ן.
– לוודא שלקוחות 10 Wave משיגים את העסקה הטובה ביותר עבורם.
– סוכני הנדל"ן של 10 Wave בקיאים במיוחד בשיווק נכסי נדל"ן, בירור צרכי לקוחות, ניהול משא ומתן, סיוע במשכנתאות, מיסוי והיטלים, תכניות בניה מקומיות וארציות.

בסה"כ, ערכם של השירותים הניתנים על ידי סוכני 10 Wave גדול בהרבה משווי העמלות המתקבלות מלקוחות שקונים ומוכרים את נכסיהם דרך רשת 10 Wave. כמובן, שעמלות אלו הן הבסיס למודל של 10 Wave, ומחולקות בצורה הוגנת בין גולשי הנדל"ן שלנו.

אם 10Wave בודקת ומאמתת את סוכניה?

כל סוכן המעוניין להצטרף ל 10 Wave ולעבוד אתנו בשת"פ, עובר תהליך סינון קפדני, הכולל בדיקת עברו ואימות היעדר תביעות מקצועיות ותלונות לגבי אמינותו או שירות שנתן בעבר. בנוסף, סוכנים-גולשי נדל"ן עוברים הכשרה ממוקדת על מנת להכיר להם את שיטות העבודה של 10 Wave, את מידות איכות השירות שלנו ודרישותינו מכל סוכן-גולש נדל"ן ברשת 10 Wave.

10 Wave אף נוקטת בצעדים נוספים המבטיחות רמת שירות גבוהה שהולמת את דרישות 10 Wave, כולל הפעלת מערך ביקורת מקיף על כל סוכן-גולש נדל"ן ברשת ומערך דומה כלפי נותני שירות איתם החברה משתפת פעולה. כל זאת אנו עושים על מנת להעניק ללקוחות מעטפת מלאה שמסייעת להם למצות את מלוא הפוטנציאל של עסקאות הנדל"ן שהם מבצעים דרך רשת 10 Wave.

שימוש במערכת 10Wave

רשמתי. מהם הצעדים הבאים?

יה ערני! ככל שתהיה יותר פעיל, כך תגדיל את פוטנציאל הרווח שלך. להלן מספר פעולות שתוכל לבצע בתחילת דרכך ב-10 Wave:
– ספר למשפחה ולחברים על 10 Wave ותבקש מהם ליידע אותך לגבי עסקאות נדל"ן שהם נחשפים אליהם, או שתשכנע אותם להירשם ל-10 Wave גם כן.
– היה פעיל בבניית שרשראות על ידי גיוס חבריים.
– תזמין אנשים להשתתף בכנסים של 10 Wave.
– שוחח עם הצוות שלנו.
– שתף את 10 Wave בכל מקום שתוכל!

כנעתי חבר להצטרף, מה עכשיו?

תחבר לחשבון ה-10 Wave שלך ושלח לחבר שלך "קישור שותף" להצטרפות. עזור לו למלא את הפרטים שלו במערכת, והנה לך שרשרת שבנית במו ידיך! שרשרת זו תאפשר לך להגדיל את פוטנציאל עסקאות הנדל"ן מהן תוכל להרוויח כסף.

אם תוכלו לייעץ לי איך אוכל לשכנע אנשים לבצע עסקאות נדל"ן באמצעות 10 Wave?

סיבה המשכנעת ביותר למכירת נכס נדל"ן באמצעות 10 Wave, היא הליווי האמין והמקצועי שכל לקוח מקבל מצוות 10 Wave וסוכניה, גולשי הנדל"ן. עזור לאחרים להגיע לתובנה זו על ידי הפנייתם לאתר 10 Wave דרך "קישור השותף" שלך. בכך יוכלו להתרשם ישירות מכלל היתרונות בשירות 10 Wave ושל שיטת השיווק בשרשראות. כמובן, תמיד תוכל לכוון את הסובבים אותך ליצור קשר עם מרכז השירות שלנו במספר
08-6644433, לקבלת מידע נוסף או לקבוע פגישת ייעוץ, ללא עלות, עם סוכן-גולש נדל"ן של 10 Wave – פגישה אותה אנו מכנים "פגישת משולש ההצלחה".

ודתי מוכרת את ביתה דרך 10Wave. איך אוכל לקבל את חלקי בדמי התווך?

ל הכבוד גולש נדל"ן! איתרת עסקה! כאשר תחתם עסקת המכר, ולאחר שדודתך כבר נהנתה משירות מעולה שקיבלה מסוכן-גולש נדל"ן מקצועי של 10 Wave, אשר ליווה אותה, יד ביד, עד השגת העסקה הטובה ביותר, דודתך תשלם, בחפץ לב, את עמלת התיווך לחברת 10 Wave. כאשר מתקבל הכסף, פלטפורמת 10 Wave "מקימה" גל, כלומר יוצרת דו"ח בו מפורטים כל גולשי הנדל"ן בשרשרת וגובה התגמול לו זכאי כל אחד מהגולשים, כולל עצמך. לאחר אישור הדו"ח על ידי מנהל החשבונות, הכסף יועבר ליעד שהגדרת בפרופיל המשתמש שלך ככתובת להעברת הכספים.

הרכבתי מספר שרשראות 10Wave. איך אדע אם נסגרה עסקה שאותרה והובאה לרשת 10Wave על ידי חוליה באחת מהשרשראות שלי?

התאם למדיניות שלנו לשקיפות מלאה, אנו שמחים לבשר לך שבאפשרותך לעקוב אחרי כל עסקה פוטנציאלית בשרשראות שלך, כלומר תוכל לראות את כל העסקאות אצל כל גולש נדל"ן בשרשראות שלך.

נחתמה עסקה שאותרה והובאה ל- 10Wave על ידי חולייה באחת השרשראות שלי. כמה ארוויח ואיך אקבל את התשלום?

חץ כאן לקבלת הסבר מפורט לגבי מודל התגמול של 10 Wave, כולל פרטים אודות הסכומים שמקבל כל גולש נדל"ן-חוליה בשרשרת. בנוגע לביצוע תשלומים – כאשר המערכת מזהה כי הופקדו, בחשבון הבנק של 10 Wave, כספי עמלות התווך בגין עסקה שנסגרה, פלטפורמת 10 Wave "מקימה" גל, כלומר יוצרת דו"ח בו מפורטים כל גולשי הנדל"ן בשרשרת וגובה התגמול לו זכאי כל אחד מהגולשים, כולל עצמך. לאחר אישור הדו"ח על ידי מחלקת החשבונות, התגמול שלך יועבר ליעד שהגדרת בפרופיל המשתמש שלך.

אני משקיע נדל"ן וגולש נדל"ן סיפר לי על 10Wave. למה כדאי לי לבחון את הנכסים שלכם?

שקיעי נדל"ן הינם חלק אינטגרלי מקהילת גולשי הנדל"ן של 10 Wave. נכסים עם פוטנציאל לתשואה גבוהה מתפרסמים בבנק הנכסים של 10 Wave, ואנו נמצאים בשלבי פיתוח אחרונים של ממשק מיוחד שתאפשר למשקיעים לצפות בעסקאות פוטנציאליות על פי סינון מותאם להם אישית.

בנוסף, חבילת השירותים של 10 Wave כוללת אפשרות לקבל התרעות על עסקאות פוטנציאליות שנכנסות למערכת, על פי קריטריונים שכל גולש נדל"ן מגדיר לעצמו. כך תוכל להיות עם "אצבע על הדופק" של קהילת 10 Wave, וליהנות מתשואות גבוהות, בהתאם לפרופיל המשקיע האישי שלך.

למה כדאי לי להצטרף ל- 10Wave לפני שאתם משיקים את הפלטפורמה המקוונת שלכם?

בחינה רשמית, המנוי שלך יתחיל רק לאחר השקת הפלטפורמה, ולא מרגע התשלום (בתנאי ששילמת לפני ההשקה). בכך, הזמן שעד להשקה הוא רווח נקי שלך.

ואכן, זה רווח אמיתי, היות והצטרפות כעת תאפשר לך, כבר עכשיו, להתחיל לבנות שרשראות. משמעות הדבר שתוכל להרוויח מיותר גלי הכנסה כאשר עסקאות יתחילו להיסגר וכספים יתחילו לזרום.

סוכני נדל"ן

מה תפקידם של סוכני נדל"ן במודל 10Wave?

סוכני נדל"ן מהווים חלק בלתי נפרד מקהילת 10 Wave, ומציעים לקונים, מוכרים ולקהילה כולה את השירותים הטובים ביותר שניתן למצוא בשוק, ובכללם:
– הכוונה מקצועית ויעוץ לקונים ומוכרים של נכסי נדל"ן.
– לוודא שלקוחות 10 Wave משיגים את העסקה הטובה ביותר עוברם.
– סוכני הנדל"ן של 10 Wave בקיאים במיוחד בשיווק נכסי נדל"ן, סינון קונים, ניהול משא ומתן, סיוע במשכנתאות, מיסוי והיטלים, תכניות בניה מקומיות וארציות.

בסה"כ, ערכם של השירותים הניתנים על ידי סוכני 10 Wave גדול בהרבה משווי העמלות המתקבלות מלקוחות שקונים ומוכרים את נכסיהם דרך רשת 10 Wave. כמובן, שעמלות אלו הן הבסיס למודל של 10 Wave, ומחולקות בצורה הוגנת בין גולשי הנדל"ן שלנו.

איך אוכל להצטרף ל 10Wave כאחד מסוכני הנדל"ן שלכם?

ל סוכן המעוניין להצטרף ל 10 Wave ולעבוד אתנו בשת"פ, עובר תהליך סינון קפדני, הכולל בדיקת עברו ואימות היעדר תביעות מקצועיות ותלונות לגבי אמינותו או שירות שנתן בעבר. בנוסף, סוכנים-גולשי נדל"ן עוברים הכשרה ממוקדת על מנת להכיר להם את שיטות העבודה של 10 Wave, את מידות איכות השירות שלנו ודרישותינו מכל סוכן-גולש נדל"ן ברשת 10 Wave.

10 Wave אף נוקטת בצעדים נוספים המבטיחים רמת שירות גבוהה שהולמת את דרישות 10 Wave, כולל הפעלת מערך ביקורת מקיף על כל סוכן-גולש נדל"ן ברשת ומערך דומה כלפי נותני שירות איתם החברה משתפת פעולה. כל זאת אנו עושים על מנת להעניק ללקוחות מעטפת מלאה שמסייעת להם למצות את מלוא הפוטנציאל של עסקאות הנדל"ן שהם מבצעים דרך רשת 10 Wave.

למה כדאי לי להצטרף ל 10Wave כסוכן נדל"ן?

סוכנים המבקשים לשתף פעולה עם 10 גל עוברים תהליך זהיר זהיר הכולל בדיקת רקע ואימות של היעדר תביעות או תלונות על אמינותם או השירותים הניתנים. בנוסף, 10 סוכני Waver לוקחים הכשרה מיוחדת כדי להכיר אותם מתודולוגיות העבודה של החברה, איכות השירות, ואת הדרישות של 10 גל של הסוכנים החברים שלה.

ב 10 גל אנחנו הולכים רחוק עוד יותר על ידי העסקת מסגרת ביקורת מקיפה לניטור כל סוכן כדי להבטיח את אמינותם כי הם מספקים רמות נאותות של שירות. כמו כן אנו מיישמים את אותם הצעדים ביחס לשירותי צד שלישי אחרים, אשר משתפים פעולה עם 10 גל, אשר נועדו לספק ללקוחותינו את כל מה שהם צריכים כדי לממש את מלוא הפוטנציאל של עסקאות הנדל"ן שלהם.

תמיד לשירותכם

לפרטים נוספים צרו קשר