אודות

עושים גלים בנדל"ן

10Wave Ltd

ב-10Wave, שמנו לעצמנו מטרה ליצור שוק נדל"ן יעיל יותר ונגיש יותר, שבו כל אחת ואחד יוכל להשתתף ולהרוויח.

"נדל"ן". למשמע המונח, עולות בראשנו מחשבות של עושר ויציבות פיננסית ארוכת טווח – מטרות שכולנו שואפים להשיגן. לעומת זאת, כשאנו מדמיינים לעצמנו "סוכן נדל"ן טיפוסי" מצטיירת תמונה של איש מכירות בעל כושר ביטוי ויכולת "לדחוף", שיגיד ויעשה הכול על מנת לסגור עסקה, גם אם זה על חשבוננו.
ב-10Wave פיתחנו תהליך עבודה ופלטפורמה טכנולוגית שמבטלות את אותן תפיסות, ומאפשרות לכל אחד, בכל מקום, להרוויח מנדל"ן, עם סיוע והשתתפות פעילה של סוכני נדל"ן מוסמכים.

משימה

כאנשים מן המניין, שעובדים קשה על מנת "לסגור את החודש", יצרנו את 10Wave כמנגנון עבור אנשים כמונו להגדיל את הכנסותיהם, ובטווח הארוך, ליצור הכנסה פסיבית מתמשכת, על ידי השתתפות פעילה באחד השווקים הרווחיים ביותר בעולם העסקים, הלוא הוא שוק הנדל"ן.
כאנשי עסקים בעלי עניין רב בתחום הנדל"ן ומודעות גבוהה לחוסר היעילות בשוק, אנו שואפים להפוך את 10Wave לפלטפורמה המייצרת שוויון והזדמנויות, המהווה מקור מהימן ונגיש למודיעין עסקי ומאפשרת לציבור הרחב לעסוק בנדל"ן.
כסוכני נדל"ן מורשים, 10Wave היא הדרך שלנו להחזיר עטרה ליושנה ולהשיב למקצוע תיווך הנדל"ן את מעמדו כמקצוע מכובד הנותן סיוע רב-ערך לקונים ומוכרים, כמו גם תרומה לכלל המשק.

אודות 10Wave

"גל העתיד מגיע, ולא ניתן להילחם בו" אן מורו לינדברג, אשתו של צ'רלס לינדברג וטייסת בעלת שם עולמי בזכות עצמה.

האינטרנט, טלפונים חכמים, רשתות חברתיות וטכנולוגיות רבות אחרות, שינו מהיסוד את הדרך בה אנו חיים, חושבים, פועלים, וכמובן – עושים עסקים. כתוצאה, כל תעשייה אפשרית שעולה על הדעת חוותה זעזוע עמוק, ועוברת שינויים משמעותיים, לעיתים קרובות בקצב בלתי-נתפס, ובדרך כלל השינוי הוא לטובה. טענה זו תקפה לכל התעשיות – למעט אחת.

טלטלה בשוק הנדל"ן

כפי שבוודאי ניחשתם, התעשייה שקפאה על שמריה היא הנדל"ן, ולמרות שהטכנולוגיה רצה קדימה, ובניגוד לדבריה של גברת לינדנברג, שוק הנדל"ן לא זו בלבד שאינו עומד בקצב, אלא אף נלחם בקדמה הבלתי נמנעת. מצד אחד, אחוז קטן מהאוכלוסייה מרוויח סכומי עתק. מצד שני, אותם רווחים משמעותיים מושכים לתחום הנדל"ן המוני אנשים ומניעים אותם להיות סוכנים אשר מתחרים ביניהם באופן אגרסיבי (בלשון המעטה) על כל עסקה. תחרות זו כה דרמטית, כך שבישראל, כמו באזורים שונים בעולם, המוניטין של סוכני הנדל"ן נפגע קשות, מה שמוביל קונים ומוכרים רבים לחפש נתיבים חלופיים ופחות יעילים להשיג את מטרותיהם.

ברוכים הבאים ל-10Wave

לפני כ-3 שנים, קבוצת אנשים בעלי השקפות עולם דומות, ניסיון מגוון בתחום הנדל"ן, ושאיפות להפוך לסוכני נדל"ן מורשים, התגבשה יחד בעקבות תחושה מבשרת רעות לגבי אותו שוק אליו פניהם מועדות. לאחר שערכו מחקר מקיף, אותם נדלנ"סיטים עתידיים הגיעו להבנה עמוקה, ומדכאת למדיי, כי שווקי הנדל"ן בעולם, ובמיוחד בישראל, הינם פרוצים (ראה "טלטלה בשוק הנדל"ן") ומחוץ להישג ידם של רוב האוכלוסייה, אותם אנשים שיכולים להפיק תועלת רבה מההכנסה הנוספת הטמונה בנדל"ן. אולם, במקום לדון בדרכים להשתלב במצב הקיים, ובכך לשמרו, אנשים אלו, היום חברי צוות 10Wave, החליטו לפעול, ופיתחו פתרון טכנולוגי המגלם שינוי מחשבתי עמוק הנועד לשנות את פני הנדל"ן לנצח.

עולים על הגל – היתרון של 10Wave

באמצעות שילוב ייחודי של שיווק השרשראות ורעיון גלי ההכנסה, יחד עם פלטפורמת הרשת החברתית העוצמתית שלנו, 10Wave מציעה לחבריה שפע של יתרונות ייחודיים, ובכללם:

  • הבטחת עצמאות כלכלית ארוכת טווח מהכנסה פסיבית, ואספקת אמצעים לבניית ממון.
  • הפיכת תחום הנדל"ן לנגיש ורווחי לכל.
  • יצירת נגישות זו מבלי לפגוע בפרנסתם של סוכני נדל"ן – נהפוך הוא.
  • השבת "שמם הטוב" של סוכני הנדל"ן.
  • ייעול זרימת המידע והתנהלות השוק בכללותה, כמו גם השוואת הזדמנויות בעולם הנדל"ן.

לחץ כאן כדי להצטרף לקהילת 10Wave: הירשם.

10Wave – מביאים את ההמון לנדל"ן

בערך באותו הזמן, הצוות הגה מתודולוגיה שיווקית חדשה אשר מועמדת לפטנט – "שיווק השרשראות". שיווק השרשראות מאפשר לבנות, באופן מבוקר והוגן, רשת שבה אנשים מתוגמלים לא רק על מאמצי השיווק שלהם עצמם, אלא גם על מאמציהם של אחרים שהם הביאו לרשת.

רצה הגורל ששיטת שיווק השרשראות היוותה בסיס לפתרון מבריק למצוקת שוק הנדל"ן. הפלטפורמה של 10Wave מיישמת את רעיון שיווק השרשראות במטרה להביא את כוחו של ההמון לנדל"ן. השיטה מאפשרת לחברי רשת 10Wave, כולל חברים-סוכנים, ליהנות מגלים של הכנסה. גל הכנסה נוצרת בעקבות סגירה מוצלחת של עסקה שמקורה בחוליות בשרשרת של חבר 10Wave, כאשר חוליות אלו הן לא אחרות מאותם אנשים שהחבר גייס לשורות קהילת 10Wave.

לחץ כאן למידע נוסף על שטית שיווק השרשראות וכיצד תוכל לעשות גלים משלך

תמיד לשירותכם

לפרטים נוספים צרו קשר