איך זה עובד?

תן לנדל"ן לעבוד בשבילך

שיטת שיווק ייחודית שנרשמה כפטנט.  מודל הכנסות ייחודי, המושתת על טכנולוגיית רשת חברתית חדשנית. חברת 10Wave משלבת גורמים אלו בפלטפורמת נדל"ן המגדילה את ההכנסה החודשית של חברי 10Wave, מייצרת עבורם הכנסה פסיבית ומנגישה את שוק הנדל"ן לציבור הרחב.

כיצד פועל 10 Wave?

הצטרפות

רישום ל 10Wave תחשוף בפניך את נכסי הנדל"ן המוצעים למכירה דרכינו, ותאפשר לך להתחיל לבנות את השרשראות שלך.

מעמד ההצטרפות יעניק לך זכאות ל"גל" ראשון של הכנסה. בנוסף, יפתח עבורך פרופיל משתמש בעל גישה ושימוש במאגר המידע של 10Wave שכולל לקוחות המעוניינים לקנות או למכור דירות וקישור לחברי קהילת 10Wave בשרשראות שלך. פרופיל המשתמש יאפשר לך צבירת זכאות ל"גלים" בהתאם לעסקאות נדל"ן שיתבצעו בשרשראות שלך. כמוכן, פרופיל המשתמש יאפשר לך לאתר עסקאות נדל"ן ולהיות שותף בחלק מעמלת התיווך.

ערנות

היה קשוב לבני משפחה, שכנים וחברים לגבי מידע אודות כוונות לבצע עסקאות קנייה, מכירה או השכרה של נכסי נדל"ן ושתף פעולה עם צוות יועצי הנדל"ן של 10Wave על מנת להוציא לפועל את העסקה כחלק משרשרת 10Wave.

צירוף חברים

צרף אנשים נוספים ל- 10Wave ותגדיל את פוטנציאל הרווח שלך. הכנסה פסיבית, יציבות פיננסית ארוכת טווח ועוד יתרונות רבים, יהפכו את מאמצי הגיוס שלך לקלים ופשוטים.

רווחים

כל עסקה שתאתר ל 10Wave, אשר תושלם בהצלחה – תתוגמל ב 15% מעמלת התיווך. תרוויח גם מעסקאות נדל"ן שייחתמו בהצלחה, אשר אותרו ע"י גולשי נדל"ן ב10Wave אותם גייסת או על ידי גולשי נדל"ן שצורפו לשרשראות על ידם. כל עסקה שתאותר ל 10Wave, אשר תושלם בהצלחה ע"י גולש נדל"ן שגייסת תתוגמל ב8% מעמלת התיווך.

וזה לא נגמר כאן!

רווחים נוספים – הכנסה פסיבית

רווחים נוספים מ"גלים" , אשר מניבים לכל גולש נדל"ן הכנסה פסיבית, מעסקאות שנסגרו ואותרו ל10Wave – על ידי מישהו, מאחת ה"שרשראות" שלך .

הכנסה פסיבית – ככל שתהיה פעילות רבה במציאת עסקאות נדל"ן ובגיוס חברים בשרשראות, תזכה ביותר "גלים". ה"גלים" מייצרים לכולנו הכנסה פסיבית.

10Wave – מדוע זה עובד?

כי כולם מנצחים!

תוך כדי שילוב של תהליכי עבודה וטכנולוגיה, 10Wave מייצרת רשת חברתית-עסקית רווחית לשימושם ולתועלתם של חברי קהילת 10Wave, מוכרים, קונים וסוכני נדל"ן, כאשר אלו האחרונים כוללים כל אחד או אחת בעלי רצון ומוטיבציה להגדיל את היקף הכנסותיהם. יסודות ההצלחה של מודל  10Waveהן:

 • רווחיות – הכנסות מתקבלות מסיוע לאנשים בקניה או מכירה של נכסי נדל"ן, ורווחים מחולקים לחברי קהילת 10Wave בהתאם לפעילותם.
 • נגישות – המודל מאפשר לכולם להרוויח מנדל"ן.
 • יוזמה – כגודל ההשקעה כך גודל הרווחים.
 • פסיביות – לאורך זמן, 10Waveמאפשרת לך לבנות מקורות הכנסה פסיביים.
 • הוגנות – הרווחים מתחלקים על פי תרומת גולשי הנדל"ן בפועל לרשת.
 • פשטות – פלטפורמת 10Wave ותהליך העבודה הינם פשוטים להבנה וקלים לשימוש.
 • שקיפות – כל מה שאנו עושים והדרך שבה אנו פועלים פתוחים לעיני כל – אין אצלנו עמלות או רווחים נסתרים.
 • מקצועיות – סוכני נדל"ן מהווים גורם מרכזי במודל 10Wave. בכך, אנו מוודאים שכל עסקה מטופלת באופן מלא ומקצועי.
 • אמינות– אנו מבצעים בדיקות רקע נרחבות על כל סוכן נדל"ן ברשת שלנו ובודקים בקפדנות את אמינותם המקצועית.

קהילת 10 Wave

10Wave היא רשת עסקית המאחדת אנשים שמעוניינים להרוויח מנדל"ן והרבה יותר מכך – היא קהילה של אנשים שהצלחתם של אחרים בקהילה חשובה להם לא פחות. אכפת לנו לא רק בגלל האינטרס הכלכלי שחברים ב"שרשראות" שלהם יצליחו, אלא בעיקר בגלל ההבנה שככל שיהיו יותר גולשי נדל"ן, הקהילה תהווה מקור עצום למאתרי עסקאות.

המכניקה של הגלים

לא, אנחנו לא מדברים על פיזיקה.

מתוך מחויבותנו לשקיפות, אנו משתפים אתכם ברובד נוסף של פרטים אודות המודל העסקי 10Wave:

איך כולנו מרוויחים כסף

ב 10Wave הרווחים שלנו, של חברי הקהילה ושל סוכני הנדל"ן, מגיעים מעמלות, שאותן אנו מרוויחים מייעוץ וליווי אישי לאנשים בקניה או מכירה של נכסי נדל"ן. עמלות המתווך עומדות בדרך כלל על 2% משני צדדי העסקה, כלומר 4% בסך הכל, כשסוכנות הנדל"ן מקבלת 60% או יותר מהעמלות, וסוכן הנדל"ן מקבל את היתרה, כ-40% ואפילו פחות בנטו.

אנו, ב10Wave, מאמינים בחלוקה אחידה יותר של ההכנסות מעמלות תיווך, לפיה גולשי הנדל"ן מתוגמלים על מאמציהם בצורה הוגנת:

 • סוכנים גולשי נדל"ן (45%): כאשר חברים מביאים עסקאות לרשת 10Wave, סוכן נדל"ן מורשה, שהינו חבר ב10Wave ומכיר היטב את השטח בו נמצא הנכס, ממונה כאחראי לעסקה. סוכנים אלה מבצעים את עיקר העבודה, כולל ביצוע אומדנים, הערכת דרישות מס והיטלים עבור קונים ומוכרים, סינון קונים, איסוף וניתוח צרכי הלקוח, הצגת נכסי הנדל"ן לקונים פוטנציאליים, מו"מ ועוד. אי לכך, סוכנים גולשי נדל"ן אלה מקבלים את החלק הארי של העמלות.
 • 10Wave (10%) : בניגוד מוחלט למשרדי נדל"ן מן המניין, 10Wave מסתפקת באחוז קטן מהעמלות, המשמש לשמר את פעילותה וליצר רווח הוגן.

חברי הרשת (45%): יתרת עמלות התיווך מחולקות בין מאתרי העסקאות (אלו שהביאו את העסקאות לרשת), החוליות הקרובות ביותר בשרשראות 10Wave של מאתר העסקה וכל חברי השרשרת של מאתר העסקה, כמתואר בסעיפים להלן בנושאי השיווק בשרשראות ומודל תגמול ה"גלים".

שרשרת ערך אמיתית

שרשרת 10Wave: שרשרת של גולשי נדל"ן 10Wave, שבה כל גולש נדל"ן בשרשרת גייס את הגולש נדל"ן הבא בשרשרת.

לדוגמא: אבי הצטרף ישירות ל- 10Wave, ואז הביא את תמר, שהביאה את נגה, שהביאה את יוסי.

השרשרת תהיה: אבי ->תמר ->נגה ->יוסי.

שיווק השרשראות: חברי הרשת נהנים מפירות מאמציהם בשיתוף מידע עם אתר המודיעין העסקי המוביל בתחום הנדל"ן, ובבניית שרשראות בתוך הקהילה.

מאתר העסקה: גולש נדל"ן ב 10Wave אשר היה קשוב למידע סביבו והזין את המידע באתר 10Wave.com.

מודל ה"שיווק בשרשראות", שאותו הגה אחד ממייסדי10Wave , מר חיים מרקוביץ, ממציא מחדש את שיטות השיווק הבנויות סביב רשתות, ומהווה מודל שיווקי בר תוקף ובר קיימא. המודל מתגמל את כל המשתתפים בצורה הוגנת, על ידי חלוקת הכנסות מעמלות תיווך בין כל המעורבים באופן ישיר או עקיף בסגירת עסקה:

 • מאתר העסקה (15%) – מאתר העסקה הוא המרוויח העיקרי במידה והעסקה נסגרת – 15%.
 • החוליה הקרובה ביותר (8%) – גולש הנדל"ן שצירף את מאתר העסקה מרוויח 8%.
 • החוליה השנייה הקרובה ביותר (4%) – גולש הנדל"ן הבא בשרשרת מרוויח 4%.
 • כספים משולמים רק כאשר עסקה נסגרת, דבר שמבטיח תגמול הוגן לחברי הקהילה.
 • גלים (18%) – כל גולש נדל"ן בשרשרת הזכאי לגל, ממאתר העסקה ועד לגולש נדל"ן המקושר ישירות לחברת 10Wave – מקבל חלק שווה מיתרת העמלות, חלק שווה מ-18% מעמלת התיווך.